Aktuálně - Mateřská škola Vrchoviny

Vrchoviny 133
549 01 Nové Město nad Metují
Přejít na obsah

Zápis dětí do naší mateřské školy.

Ve školním roce 2019/2020 bude zápis nových dětí do Mateřské školy Vrchoviny
v úterý 7. 5. 2019 od 7:00 do 15:45 hod.

Nutné informace k zápisu - s sebou přineste:
  • Rodný list dítěte
  • Průkaz totožnosti zákonného zástupce, případně doklad o zmocnění zástupce dítěte v přijímacím řízení v případě osob, které pečují o dítě v pěstounské péči
  • Vyplněnou Žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání, potvrzenou pediatrem o řádném přeočkování dítěte
  • Vyjádření školského poradenského zařízení v případě dítěte se zdravotním postižením
  • Telefonní kontakty na zákonné zástupce

Kritéria pro přijímání dětí do MŠ.

1. Děti, které před začátkem školního roku 2019/2020 dosáhnou nejméně třetího roku věku a s trvalým pobytem v příslušném školském obvodu (spádové MŠ)
  2. Děti s trvalým pobytem ve Vrchovinách - podle věku přijímaného dítěte (od nejstaršího po nejmladší)
  3. Děti s trvalým pobytem mimo Vrchoviny - podle věku přijímaného dítěte (od nejstaršího po nejmladší)

Podle stanovených pravidel bude ředitelka postupovat, pokud počet žádostí o přijetí k předškolnímu vzdělávání doručených mateřské škole v den řádně vyhlášeného zápisu dětí k předškolnímu vzdělávání, převýší počet volných míst, kterými mateřská škola k příslušnému školnímu roku disponuje.  MŠ Vrchoviny - 10 míst.
Návrat na obsah